Zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi zagadnieniami z dziedzin takich jak prawo, finanse, inwestycje. W związku z rozwojem powołana została nowa komórka ds. badań klinicznych.

Świadczymy usługi, które są indywidualnie dostosowane do wymagań naszych klientów. Firma między innymi odpowiada na wzmożony popyt firm CRO oraz Sponsorów badań, kojarząc ich bezpośrednio dzięki doskonałej znajomości rynku i jego specyfiki zwłaszcza w aspekcie ekonomicznym i prawnym. Posiadając doświadczonych specjalistów z zakresu prawa, finansowania, negocjacji oraz koordynacji badań klinicznych w relacjach międzynarodowych z powodzeniem łączymy strony kontraktu, niejednokrotnie wskazując możliwości i rozwiązania wcześniej nieosiągalne. Dla naszych klientów poszukujemy stabilnych partnerów do długofalowej współpracy w oparciu o najwyższe standardy.

W związku z istniejącym dużym zapotrzebowaniem Sponsorów badań na wykonanie dużej ilości różnorodnych badań klinicznych poszukujemy firm CRO o ugruntowanej pozycji i jednocześnie posiadających szerokie spectrum możliwości badawczych na terenie krajów Europy Wschodniej i Azji. Naszym klientom oferujemy maksymalną jakość przy optymalnym budżecie, tak aby przebieg, jak również ostateczny wynik był satysfakcjonujący dla obu stron kontraktu.

Działamy na terenie całego kraju napisz do nas!

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości