Pośredniczymy w kupnie – sprzedaży, a w szczególności również w imporcie oraz eksporcie wielko-hurtowych ilości towarów zamawianych na zlecenie.

  • Spektrum naszych działań jest bardzo szerokie- są to między innymi różnorodne artykuły przemysłowe, odzież, tekstylia, materiały budowlane, art. biurowe i papiernicze, art. elektryczne, opakowania materiały drukarskie i wiele innych.
  • Obszarem naszych działań jest rynek polski oraz kraje Europy oraz Azji – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nawiązywaniu odpowiednich kontaktów handlowych, znajomości procedur oraz sprawnie zarządzaną i zorganizowaną spedycją, kojarzymy, a następnie umożliwiamy firmom zagranicznym sprzedaż towarów w Polsce oraz firmom polskim eksport towarów za granicę.
  • Na bieżąco przeglądamy rynek dostosowując towary do aktualnego zapotrzebowania klientów – dzięki temu zarówno asortyment jak i jego ceny są stale aktualizowane i dopasowywane do potrzeb nabywców i odbiorców,

Możesz skorzystać z naszych usług  bez obaw o cło, formalności i dostawę, wszystkim zajmiemy się my.

Zaopatrujemy kilkudziesięciu odbiorców w tym producentów, hurtownie i sklepy w całej Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.
Możemy pomóc wam w sprzedaży.
Wykorzystaj nasze doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości